Mapa

Jastrzębia Góra

Miejscowość istnieje od 70 lat i jest osiedlem wchodzącym administracyjnie w skład miasta Władysławowo. Na planie znajdującym się poniżej znajdą Państwo położenie naszego obiektu. Czerwony punkt na mapie odzwierciedla dokładną lokalizację Kwater Prywatnych Krystyna.

Plan miasta

Warto mieć na uwadze fakt, że to właśnie Jastrzębia Góra jest najdalej na północ wysuniętym fragment Polski, ku zaskoczeniu wielu jest ona o całe 120m dalej w kierunku północnym niż Rozewie. To szczególne miejsce zostało oznakowane tzw. Gwiazdą Północy – obeliskiem położonym w pobliżu Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego przez Towarzystwo Miłośników Jastrzębiej Góry.

Jak dojechać do Jastrzębiej Góry?

  • podróż samochodem

Jadąc w kierunku Gdańska proponuje tuż przed Pruszczem Gdańskim odbić nieco w lewo, by nie stracić możliwości skorzystania z obwodnicy Trójmiasta (kierunek: Szczecin, Gdynia). Dalej proszę przemieszczać się zgodnie z trasą wyznaczoną na tej oto mapce.

Latem Polskie Koleje Państwowe uruchamiają dodatkowe połączenia ze znajdujacym się nieopodal Jastrzębiej Góry Władysławowem. Oznacza to możliwość niemalże bezpośredniego połączenia z celem podróży ze sporej cześci dużych miast znajdujących się na południu Polski. Z Władysławowa do Jastrzębiej Góry można dojechać komunikacją miejską, busem bądź taksówką.

W Gdyni (będącej alternatywą dla braku bezpośredniego połaczenia kolejowego z Władysławowem) jest wspólny dworzec PKP i PKS z dogodnymi połączeniami do Jastrzębiej Góry.

Kwatery Prywatne Krystyna

box_thumb_1

Gallery

krokowa_10 Nadmorski Park Krajobrazowy Nadmorski Park Krajobrazowy Nadmorski Park Krajobrazowy Nadmorski Park Krajobrazowy Latarnia morska w Rozewiu. Stara latarnia morska w Rozewiu. Latarnia morska w Rozewiu.